• Misyon
  Türkiye'de pahalı olan oyunları bütçesi olmayan oyunculara ucuz fiyatla sunmak,oyuncuların hiçbir oyundan mahrum kalmamasını sağlamak ve kaliteli hizmet vermektir.

 • Vizyon
  Türkiye'deki oyunculara en yeni oyunları,en ucuz şekilde sunmak ve Türkiye'deki oyunculuk kalitesini arttırmak.

 • Uygun Oyun Kim Tarafından Kuruldu ?
  UygunOyun.com aylarca düşünülen bir projedir.Türkiye'de bir grup arkadaş tarafından kurulmuştur. Bu grup planlamalar sonucunda Türkiye'ye gelen oyunların pahalılığından sıkıntı yaşayan Türk Halkı'na en ucuz oyunu sunmak için çalışmalar başlatmıştır.Çalışmalar bittikten sonra 2017 yılının Ağustos ayında UygunOyun.com projesini yayınlamışlardır.

 • UygunOyun.com'un Hikayesi
  UygunOyun.com'un kuruluşunu gerçekleştiren arkadaş grubu birlikteyken oyun almaya karar verirler.Oyunların fiyatlarına göz attıktan sonra oyunları nasıl alacaklarını düşünürler.Bütçe sıkıntısı yaşadıkları için oyunları almaktan vazgeçerler.Sonra en uygun bir şekilde nasıl teminat gerçekleştirebileceklerini düşünürler. Arkadaş grubundan birisi bir formül oluşturur ve bunu hayata geçirir.Toplu olarak hesap satın alımı projesini gerçekleştirir ve bunun sonucunda hem UygunOyun.com sitesini hayata geçirir,hemde ucuz bir şekilde oyun temin edebilir.