Hoşgeldiniz Sayın Ziyaretçi,

Sitemizde sizi görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. UygunOyun.com olarak Türkiye'de hesap satışı gerçekleştirmekteyiz. Amacımız pahalı oyunları ucuz bir şekilde tarafınıza sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda Türkiye'de oyun alımına çok yüksek bütçesi olmayan oyuncuların,düşük bir bütçe ile bütün oyunları çok ucuz bir şekilde almasını sağlamaya çalışmaktayız. Bunu UygunOyun ekibi olarak sağladığımızı düşünüyoruz. 

Site açıldığından beri ziyaretçilerimizin tarafımıza kuşkuyla yaklaşmalarını anlamaktayız. Tüketici olarak kendilerini korumak istemektedirler. Oyunlar hesap olduğu için sorun yaşayacaklarını düşünmektedirler fakat UygunOyun tüm hesapları ömür boyu garantili olarak vermektedir.

Peki Ömür Boyu Garantili Hesap nedir ?

Ömür boyu garantili hesap, oynadığınız oyun hesabının ban yemesi,erişime engellenmesi,içerisindeki oyunların süresinin dolması gibi bir çok durumda tarafınıza aynı oyuna ait başka bir hesap verilmesidir.

Türkiye'de diğer hesap satış siteleri tarafınıza ya sınırlı sayıda hesap göndermektedirler ya da hiç göndermemektedirler. UygunOyun.com 2017 Ağustos ayında yayın hayatına HTML site ile başlamıştır. Günümüzde daha hızlı teslimat ve sorun çözümü için Opencart 3.0.2.0 sistemine geçiş yapmıştır. Böylece aldığınız oyunları DOSYALARIM bölümünde anında bulabileceksiniz ve böylece hesapların tarafınıza gönderilmesini beklemeyeceksiniz. Hesaplarınızın erişimi kaybolursada BOZUK HESAP BİLDİR bölümünden hesabınızın bildirimini yapabilirsiniz. Böylece anında yeni hesabınız e-mail adresinize gönderilecektir. Bunların yanında ödemeyle alakalı kuşkularınızın olduğunuda anlamaktayız. Ödemenizi yaptıktan sonra hizmet alamayacağınızı veya aldığınız hizmetin kalitesiz olabileceğini düşünmektesiniz. UygunOyun Shopier ödeme sistemiyle birlikte çalışmaktadır. 

Peki Shopier ödeme sistemi nedir ?

Shopier ödeme sistemi Shopier tarafından UygunOyun'a ödeme alması için vermiş olduğu bir sistemdir.  Bu sistem içerisinde ürününüzü tarafınıza iletmememiz,eksik bilgi vermemiz ve siz değerli müşterilerimize yaşatacağımız herhangi bir sorunda Shopier ekibi tarafından engelleme alabiliriz. Ödemeleriniz tamamen güvenli bir şekilde bu sistem üzerinden yapılmaktadır. 

Bütün bu açıklamalar doğrultusunda UygunOyun.com'u %100 güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.  Hala aklınızda soru işaretleri var ise canlı destek bölümünden bütün soruları tarafımıza iletebilirsiniz. 

UygunOyun.com ile oyun oynamayan kalmasın !

Satın Aldığım Oyunları Nasıl Oynayabilirim ?
UygunOyun.com'dan aldığınız oyunları nasıl oynayacağınızı anlatan bir blog yazısıdır....
Leave a comment

Please login or register to review