Hangi Hesap Bilgileri Değiştirilebilir ?

Merhaba Sayın Oyuncular,

Son zamanlarda sıkça canlı destekten bize sormuş olduğunuz

"Hesapların e-mail ve şifresi değişiyor mu ? 

 Hesabımın nickini nasıl değiştirebilirim ?

 Bu hesabın gizli sorusunun cevabı nedir ?"  gibi sorulara toplu cevap vermek istedik.

UygunOyun.com ' da satılan hesaplar sadece platformunda giriş yapılması için e mail ve şifre içermektedir. Size vermiş olduğumuz e-mail ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Oyun içerisinde e-mail değişimi,şifre değişimi veya nick değişimi mümkün değildir. Sadece oyunu indirip %100 orijinal olarak oynayabilirsiniz. Bunun ardından sizlere bu hesabın sadece sizde olduğunu belirtmek isteriz. UygunOyun.com 1 adet hesabı sadece 1 kişiye tahsis eder. Birden fazla kişiye tahsis etmesinin mümkünatı yoktur. Eğer böyle bir şey olsaydı bu sitede satış yapmak mümkün olmazdı. Her hesapta sorun çıkar,kimse oyununu rahatça oynayamazdı. 

Peki neden hesapların e-mail ve şifrelerini değiştiremiyoruz ?

Esasında daha öncesinde e-mail ve şifrelerin değiştirilebildiği bir platform oluşturduk.Ek ücret ile değişimi mümkün kılıyorduk fakat iyi niyetimizi suistimal eden bir kaç oyuncu oldu. Kendisi e-mail ve şifreyi üzerine alıp; Bu hesap bozuk,bu hesap çalışmıyor diyerek tarafımıza yanlış bilgilendirme yapıp güya yeni hesabını alıp birden fazla oyuna sahip olacaktı. Böyle sorunla çok fazla karşılaştığımız için en iyisinin uygun fiyata satılıp,kontrolün UygunOyun ve satın alan kişide olmasını kararlaştırdık. Böylece hesabınızı ömür boyu garantili hale getirip herhangi bir şifre değişikliğinde sizi mağdur etmeden sorgusuz sualsiz yeni hesap gönderim sistemini kurduk. Bu sistem gayet başarılı bir şekilde ilerlemektedir ve hiçbir müşterimiz şu zamana kadar mağdur olmamıştır. 

UygunOyun sizlere ucuz oyun keyfi yaşatmak için bu sistemi kurdu. Kurmuş olduğu bu sistem başarılı bir şekilde ilerlemektedir.

İlginize ve alakanıza binlerce kez teşekkür eder,oyunlarınızda bol kill,az death dileriz :)

Stok Durumu Nedir ?
Satın aldığınız oyunların stok durumları hakkında bilgilendirme içeren blog yazısı....
Oyunların İstatistikleri Hakkında
Bu yazımızda oyunlardaki ilerlemeleriniz hakkında bilgi vermekteyiz....