Merhaba Sayın Oyuncular,

Sitemizi ziyaret edip,oyun satın aldığınız için teşekkür ederiz.  Sistemi şeffaf ve kaliteli tutmaktayız. Bu ürünlerin niteliği hakkında bilgi içeren bir başka yazıdır. 

Sayın Oyuncular,buradan satın almış olduğunuz hesapların içerisindeki oyunlarda bölüm geçmek veya istatistik kasmak istediğinizi biliyoruz. Hesaplarımızda rahatlıkla bölüm geçebilir veya istatistik kasabilirsiniz fakat her yazımızda belirttiğimiz gibi hesaplarımızın %10'unda bozulmalar olabiliyor. Bu bozulmalar yaşandığı vakit maalesef geçtiğiniz bölümler veya kastığınız istatistikler boşa gidiyor.  Bunun derin üzüntüsünü Uygun Oyun ekibi olarak yaşamaktayız. Ucuz hizmeti kaliteyle beraber harmanlıyoruz fakat bazı durumlar, bazen bizimde elimizden gelmiyor. Umarız %10'luk kısıma denk gelmezsiniz. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız hesabınızın istatistiklerinin ve geçtiğiniz bölümlerin sıfırlanacağını bildirmek isteriz. 

Uplay ve Origin bulut senkronizasyonuna sahiptir.  Yani her hesabın kendine özel bir bulut sunucusu bulunur. Bu bulut sunucusunda da save dosyaları bulunmaktadır. Bir hesaptan başka bir hesaba maalesef save dosyaları aktarılamamaktadır. Bunun bilgilendirmesini yine şeffaf ve açık bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmak istedik. İlginize çok teşekkür ederiz.

Oyunların Hesap Bilgileri Hakkında
Bu yazımızda oyunların hangi bilgilerinin değiştiğini veya değişmediğini bildiren bir yazı yayınladık....